Mojang ożywia stary format wydarzeń na żywo MineCon na tegoroczny Minecraft Festival

Odbywa się na Florydzie we wrześniu.

Po trzech latach pokazów na żywo Mojang odradza swój stary format wydarzeń na żywo MineCon i coroczne obchody Minecraft wraca do prawdziwego świata jako Festiwal Minecraft.

Podobnie jak w przypadku wydarzenia MineCon w Minecraft, które odbyło się w latach 2010–2016, zanim jego transmisja na żywo MineCon Earth przejęła w następnym roku, Minecraft Festival będzie sporą imprezą na żywo, tym razem otwartą dla „tysięcy” posiadaczy biletów.

Minecraft Festival, organizowany przez spółkę macierzystą Eurogamer ReedPOP, odbędzie się w dniach 25-27 września w Orange County Convention Center na Florydzie, a Mojang nazywa to „świętowaniem epickiej przygody, którą wszyscy dzieliliśmy przez ostatnie 10 lat lata ”. Obiecuje interaktywne wystawy, konkurencyjne turnieje i rozrywkę na żywo, a także panele i możliwość spotkania twórców treści i zespołu programistów Minecraft.

Poziomy biletów na Minecraft Festival

Uczestnicy będą musieli zapłacić pomiędzy 60 a 300 USD w zależności od wybranego rodzaju biletu. Obejmują one od jednodniowych biletów w niskiej cenie, do trzydniowego biletu w cenie 165 USD i trzydniowego „pakietu diamentowego” kosztującego pełną moc. Wszystkie poziomy biletów dają dostęp do hali wystawowej i paneli, z droższymi biletami, w tym takimi jak wczesny dostęp do wydarzeń i ekskluzywne towary, jak opisano w ogłoszeniu Mojanga.

rozgrywka

Osoby, które nie będą w stanie wziąć udziału, będą miały na co czekać trzydniowe wydarzenie; Minecraft Festival będzie zawierał wydarzenie na żywo Minecraft Live (formalnie Minecraft Earth) z poprzednich lat, podczas gdy ci, którzy dostroili się do domu, zostali obiecani „epickie ogłoszenia, porywające emocje i głębokie zanurzenie w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Minecraft”.

Bilety na Minecraft Festival będą dostępne w sprzedaży od 6 marca o 17 w Wielkiej Brytanii.

893 thoughts on “Wydarzenie na żywo MineCon