Diablo 4 ma konfigurowalną obsługę kontrolerów na PC

Blizzard dostarczył aktualizację Diablo 4 w fazie rozwoju i potwierdził szereg zmian po pierwszym pokazie gry na BlizzConie w zeszłym roku.

 

Diablo 4 zaoferuje wsparcie kontrolera na PC, potwierdzone przez Blizzarda, z opcją płynnego przełączania się między nimi. (Gra jest oczywiście pierwszym Diablo, który zostanie opracowany jednocześnie na konsole i komputery PC).

Taktyka gry

Będzie również możliwa bardzo pożądana opcja ponownego powiązania podstawowej umiejętności gry z „niczym innym niż lewym przyciskiem myszy”, aby oddzielić ruch od ataku. W rzeczywistości każdą umiejętność można przypisać ponownie i odebrać klucze – coś, co będzie również możliwe na kontrolerze.

Inne zmiany obejmują konfigurację interfejsu użytkownika w lewym rogu na PC (która będzie teraz opcjonalna) oraz poprawki interfejsu użytkownika w trybie współpracy.

rozgrywka

Aktualizacja przyniosła również informacje o The Cannibals, rodzinie potworów, którą można zobaczyć w nowym zwiastunie poniżej.

Nie ma słowa na temat daty premiery – nie spodziewamy się tego w najbliższym czasie – ale Blizzard obiecał więcej takich aktualizacji co kwartał, aby nas przewrócić.

29,443 thoughts on “Diablo 4