Gearbox mówi, że Borderlands 3 pojawi się na Steamie w marcu, ujawnia drugą płatną historię DLC
Broń, miłość i macki w przyszłym miesiącu.

Borderlands 3 pożegna się z wyłącznością Epic Games Store na PC, a przywitaj się ze Steamem 13 marca, a po nim dwa tygodnie później drugi płatny odcinek DLC, Guns, Love i Tentacles: The Marriage of Wainwright and Hammerlock, dwa tygodnie później 26 marca.

Taktyka gry

Według Gearbox, cross-play będzie obsługiwany przez Steam, a Epic Store pojawi się 13 marca, co oznacza, że ​​wszyscy gracze Borderlands 3 na PC mogą nokautować w tej samej puli kojarzeń. Niestety, wciąż nie ma aktualizacji wzajemnej rozgrywki między różnymi platformami – na PC, PlayStation 4 i Xbox One – funkcja, którą, jak stwierdził Randy Pitchford, CEO Gearbox, pojawi się „jak najszybciej po uruchomieniu … na tylu platformach, co możliwy”.

Po wydaniu Steam przez Borderlands 3 Gearbox wznowi harmonogram zawartości po premierze, która do tej pory obejmowała bezpłatne wydarzenia o ograniczonym czasie, takie jak Bloody Harvest, oraz pierwszy płatny odcinek DLC Moxxi Heist of the Handsome Jackpot.

rozgrywka

Płatne DLC numer 2 – zatytułowane Guns, Love i Tentacles: The Marriage of Wainwright and Hammerlock – trafia na wszystkie platformy 26 marca. Akcja gry osadzona jest na lodowej planecie Xylourgos i stawia graczy przeciwko armii horrorów Lovecraftów, które grożą zrujnowaniem wielkiego dnia ślubu Sir Hammerlocka i Wainwrighta Jakobsa. W przyczepce powyżej jest trochę złośliwości.

W kwietniu nastąpi aktualizacja Mayhem 2.0 gry Borderlands 3 – która zawiera ponad 25 nowych modyfikatorów, od trybu wielkiej głowy do The Floor is Lava – a także inne bezpłatne, ograniczone czasowo wydarzenie, Zemsta karteli. Tymczasem May obiecuje nowe Takedown w stylu Eridian i wyzwanie nowych bossów.

1,171 thoughts on “Borderlands 3